שירותי אוצרות

אוצרות לתערוכת יחיד

בחירת מקום (חלל תצוגה מתאים אינדיבידואלית)  לקראת תערוכת יחיד, בחירת עבודות, ארגון והצגה שלהן. כתיבת טקסט אוצרותי משובח בעברית (נתנת אפשרות גם לתרגום הטקסט לאנגלית תמורת תשלום נוסף). הצגתי אמנים בגלריות ובחללי תצוגה כגון: בית האמנים בת"א, בית האמנים בראשל"צ, גלריה אזול, גלריה צדיק, גלריה טובה אוסמן, גלריה שרה ארמן, גלריית החווה חולון, גלריית בית מאירוב חולון, גלריה הסדנא לאמנות ביבנה, גלריית זהזהזה בת"א, גלריית בית יד לבנים ר"ג, הגלריה החדשה של המכון לאמנות בת ים, גלריה זלאיט בת"א, סינמטק ת"א, אוניברסיטת תל אביב, היכל אמנויות הבימה הרצליה, המשכן למוסיקה ולאמנויות רעננה, לובי מגדלי משה אביב בר"ג, בחלל תצוגה של רבעיית פלורנטין, ת"א ועוד..

אוצרות לתערוכת יחיד במרחב הוירטואלי

היתרון של תערוכת יחיד במרחב הוירטואלי הוא היותה בינלאומית, שכן היא מוצגת במרחב האינטרנטי הפתוח בפני כל מי שיש לו חיבור לאינטרנט. כמו כן היא פתוחה 24/7 ואינה מותנית בזמן קצוב של 3 שבועות כמו בגלריה פיזית. הטקסט נכתב באנגלית כך שיהיה נגיש לכל ציבור דוברי האנגלית, במקביל הצופה יכול להשתתף בסיור מאורגן תוך שהוא מאזין לי מקריאה את הטקסט האוצרותי בעברית (או באנגלית למי שיבחר בכך) או "לשוטט" בעצמו ברחבי הגלריה ולהתמקד בכל עבודה ועבודה שירצה לראות.

מעגל אמנים

אני פותחת ב2023 קבוצת "מעגל אמנים" בה ניתן לקבל פידבק אמנותי ומקצועי, להתעדכן על האתגרים ועל ההזדמנויות שהעת הזו יוצרת ובעיקר ללמוד, כל אחד עבור עצמו, כיצד להציג באופן אפקטיבי ונכון ברשתות החברתיות.
אמנים שרוצים הכרה ופרסום ולא מצליחים להפיק את המיטב מהרשתות יילמדו כיצד לעשות זאת באופן מיטבי.
אני מבקשת לאפשר לאמנים לצור סביבה לשיח אמנותי מקדם ומהנה ובעיקר מועיל.
במפגשים ניתן יהיה לשאול שאלות, להתייעץ, לקבל מידע וליצור קשרים מקצועיים.
אז אם מעניין אותך
* ללמוד להפיק את המירב מהרשתות לתועלתך
* להיות חלק מקבוצת אמנים
*לשתף ידע
*לקבל ידע
*להציג את היצירה שלך
*לדעת לכתוב נכון בפייסבוק כדי להגיע אל האנשים "הנכונים"
*לקבל פידבק מקצועי על היצירות שלך
*ליצור ולנהל חיבורים וקשרים

אז אם מעניין אותך: נא לחזור אלי avivitagam@gmail.com או לווטצאפ 0545999337
אני אנחה ואנהל את המפגשים. שמי ד"ר אביבית אגם דאלי, חוקרת תרבות חזותית, אוצרת ומרצה באקדמיה. מאחורי שורה ארוכה של מאמרים אקדמיים שפרסמתי על תרבות חזותית וספר שיצא בהוצאת רסלינג "מחוזות חפץ". לימדתי אלפי סטודנטים לתולדות האמנות, תקשורת ותקשורת חזותית, לימודי תרבות. מ 2017 אני אוצרת אמנות ואוצרת עיצוב.
הנרשמים יצטרפו לקבוצת וואטסאפ סגורה להתייעצויות ולשיתופי פעולה.
כאמור, אפשר להעביר הלאה לחברים אמנים ואמניות.
הפרויקט אמור להפתח בפברואר 2023. מספר המקומות מוגבל

סיורי אמנות

חובבי אמנות המעוניינים להכיר ולהבין יותר את עולם האמנות העכשוי מוזמנים להצטרף לניוז לטר שלי ולקבל עידכונים על תערוכות שאני אוצרת ועל סיורי אמנות שאני אתחיל להעביר החל מאביב 2023. מוזמנים לחזור למייל שלי

ייעוץ לאמנים הכולל הצגה אופטימלית במדיה וברשתות והשתתפות בתערוכות

ייעוץ אמנותי בזום או פרונטלי עבור אמנים (ציירים, צלמים, פסלים ועוד), הכולל טיוב אופן ההצגה שלהם ברשתות החברתיות ובמדיה בכלל וכן ייעוץ כיצד להשתתף בתערוכות ובגלריות נחשבות. נעים מאוד, שמי ד"ר אביבית אגם דאלי ואני אוצרת אמנות וד"ר לתקשורת המומחית לניתוח תמונות. כאוצרת אמנות אני מכירה את עולם האמנות בישראל ובעולם, כד"ר לתקשורת אני מכירה,בין היתר, את אופני הפנייה היעילים ביותר לפרסום אמנים.

לקבלת הצעת מחיר צלצלו או כתבו למייל avivitagam@gmail.com

 

כתיבת הצעה לתערוכה

אמנים- צריכים להגיש הצעה לתערוכה במוזיאון/ בית אמנים או חלל המצריך מכם כתיבת הצעה? מוזמנים לכתוב לי כאן או בהודעה פרטית מייל שלכם. מוזמנים גם להעלות כאן תצלומי עבודות שהייתם רוצים להציג.

כתיבה היא כידוע שמי השני, לאורך השנים פירסמתי מאמרים בכתבי עת אקדמיים וסמי אקדמיים (בעברית ובאנגלית) ואוכל לשלוח יחד אתכם הצעה הכתובה באופן מדויק ונכון עבורכם

 

אוצרות לתערוכה קבוצתית

המעוניינים להשתתף בתערוכה קבוצתית מוזמנים לשלוח תצלומי עבודות לרבות מימדים בעקבות קולות קוראים המתפרסמים באתר זה בדף "קולות קוראים". יש לעקוב אחר הנושאיםהשונים של כל קול קורא ולמועדי הדד ליין. תערוכה קבוצתית מופצת הרבה יותר במדיה כי לא רק אמן יחיד אחראי להפיצה אלא קבוצת אמנים.

כתיבה של ספר אמן / קטלוג כולל ניתוח יצירות והנגשתן לציבור הרחב

ד"ר אגם דאלי מיומנת מאוד בכתיבה אקדמית לרבות שפע מאמרים וספר אקדמיים שכתבה ושפורסמו בנושאי חקר החזותי. החוקרת היא מומחית בינלאומית לניתוח הטקסט החזותי, יהא זה תמונה, פסל או כל אובייקט ראוי לחקר אחר. נתן להזמין כתיבה בכל הקף בתאום עמה.

אוצרות לתערוכה קבוצתית במרחב הוירטואלי

המעוניינים להשתתף בתערוכה קבוצתית מוזמנים לשלוח תצלומי עבודות לרבות מימדים בעקבות קולות קוראים המתפרסמים באתר זה בדף "קולות קוראים". יש לעקוב אחר הנושאיםהשונים של כל קול קורא ולמועדי הדד ליין.

היתרון של תערוכה קבוצתית במרחב הוירטואלי הוא היותה בינלאומית, שכן היא מוצגת במרחב האינטרנטי הפתוח בפני כל מי שיש לו חיבור לאינטרנט. כמו כן היא פתוחה 24/7 ואינה מותנית בזמן קצוב של 3 שבועות כמו בגלריה פיזית. הטקסט נכתב באנגלית כך שיהיה נגיש לכל ציבור דוברי האנגלית, במקביל הצופה יכול להשתתף בסיור מאורגן תוך שהוא מאזין לי מקריאה את הטקסט האוצרותי בעברית או "לשוטט" בעצמו ברחבי הגלריה ולהתמקד בכל עבודה ועבודה שירצה לראות. תערוכה קבוצתית מופצת הרבה יותר במדיה כי לא רק אמן יחיד אחראי להפיצה אלא קבוצת אמנים.