שירותי אוצרות

אוצרות לתערוכת יחיד

בחירת מקום (חלל תצוגה מתאים אינדיבידואלית)  לקראת תערוכת יחיד, בחירת עבודות, ארגון והצגה שלהן. כתיבת טקסט אוצרותי משובח בעברית (נתנת אפשרות גם לתרגום הטקסט לאנגלית תמורת תשלום נוסף). הצגתי אמנים בגלריות ובחללי תצוגה כגון: בית האמנים בת"א, בית האמנים בראשל"צ, גלריה אזול, גלריה צדיק, גלריה טובה אוסמן, גלריה שרה ארמן, גלריית החווה חולון, גלריית בית מאירוב חולון, גלריה הסדנא לאמנות ביבנה, גלריית זהזהזה בת"א, גלריית בית יד לבנים ר"ג, הגלריה החדשה של המכון לאמנות בת ים, גלריה זלאיט בת"א, סינמטק ת"א, אוניברסיטת תל אביב, היכל אמנויות הבימה הרצליה, המשכן למוסיקה ולאמנויות רעננה, לובי מגדלי משה אביב בר"ג, בחלל תצוגה של רבעיית פלורנטין, ת"א ועוד..

אוצרות לתערוכת יחיד במרחב הוירטואלי

היתרון של תערוכת יחיד במרחב הוירטואלי הוא היותה בינלאומית, שכן היא מוצגת במרחב האינטרנטי הפתוח בפני כל מי שיש לו חיבור לאינטרנט. כמו כן היא פתוחה 24/7 ואינה מותנית בזמן קצוב של 3 שבועות כמו בגלריה פיזית. הטקסט נכתב באנגלית כך שיהיה נגיש לכל ציבור דוברי האנגלית, במקביל הצופה יכול להשתתף בסיור מאורגן תוך שהוא מאזין לי מקריאה את הטקסט האוצרותי בעברית (או באנגלית למי שיבחר בכך) או "לשוטט" בעצמו ברחבי הגלריה ולהתמקד בכל עבודה ועבודה שירצה לראות. נתן להתרשם (דרך מחשב) בתערוכות הוירטואליות הבאות שאצרתי כאן באתר בדף "מדיה" תחת "הרצאות ותערוכות".

אוצרות לתערוכה קבוצתית

המעוניינים להשתתף בתערוכה קבוצתית מוזמנים לשלוח תצלומי עבודות לרבות מימדים בעקבות קולות קוראים המתפרסמים באתר זה בדף "קולות קוראים". יש לעקוב אחר הנושאיםהשונים של כל קול קורא ולמועדי הדד ליין. תערוכה קבוצתית מופצת הרבה יותר במדיה כי לא רק אמן יחיד אחראי להפיצה אלא קבוצת אמנים.

כתיבה של ספר אמן / קטלוג כולל ניתוח יצירות והנגשתן לציבור הרחב

ד"ר אגם דאלי מיומנת מאוד בכתיבה אקדמית לרבות שפע מאמרים וספר אקדמיים שכתבה ושפורסמו בנושאי חקר החזותי. החוקרת היא מומחית בינלאומית לניתוח הטקסט החזותי, יהא זה תמונה, פסל או כל אובייקט ראוי לחקר אחר. נתן להזמין כתיבה בכל הקף בתאום עמה.

אוצרות לתערוכה קבוצתית במרחב הוירטואלי

המעוניינים להשתתף בתערוכה קבוצתית מוזמנים לשלוח תצלומי עבודות לרבות מימדים בעקבות קולות קוראים המתפרסמים באתר זה בדף "קולות קוראים". יש לעקוב אחר הנושאיםהשונים של כל קול קורא ולמועדי הדד ליין. היתרון של תערוכה קבוצתית במרחב הוירטואלי הוא היותה בינלאומית, שכן היא מוצגת במרחב האינטרנטי הפתוח בפני כל מי שיש לו חיבור לאינטרנט. כמו כן היא פתוחה 24/7 ואינה מותנית בזמן קצוב של 3 שבועות כמו בגלריה פיזית. הטקסט נכתב באנגלית כך שיהיה נגיש לכל ציבור דוברי האנגלית, במקביל הצופה יכול להשתתף בסיור מאורגן תוך שהוא מאזין לי מקריאה את הטקסט האוצרותי בעברית או "לשוטט" בעצמו ברחבי הגלריה ולהתמקד בכל עבודה ועבודה שירצה לראות. תערוכה קבוצתית מופצת הרבה יותר במדיה כי לא רק אמן יחיד אחראי להפיצה אלא קבוצת אמנים. נתן להתרשם (דרך מחשב) בתערוכות הוירטואליות הבאות שאצרתי כאן באתר בדף "מדיה" תחת "הרצאות ותערוכות. ".