שירותים לסטודנטים

כל ההדרכות הן אישיות ומותאמות לדרישות ולצרכים הספציפיים של כותבי העבודות האקדמיות). לכל שירות יימסר התעריף טרם קיום הפגישות.

ייעוץ לבחירת נושא סמינריון/ תיזה/ דוקטורט:

שיקולים שיש לקחת בחשבון לפני שניגשים לכתיבה.

אורך הפגישה שעה והיא כוללת פורמט בסיסי לכתיבת סמינריון, טיפים ומתן כללים לכתיבה נכונה.

ייעוץ חד פעמי לפני כתיבת סמינריון

לאחר בירור המצב האקדמי (האם יש כבר נושא? האם נבחרה ביבליוגרפיה? שיטת מחקר? וכדומה) נקיים פגישה במהלכה יינתן ארגז כלים אקדמי שיאפשר לך להתחיל לפעול כדי לקדם את העבודה האקדמית המיועדת. אלמד שיטה אפקטיבית איך לגשת לחומרים ולכתוב. לאחר הייעוץ אפשר יהיה לבחור בייעוץ מלווה או להסתפק בכלים שניתנו בפגישה. אורך הפגישות בין שעה לשעתיים ויתקיימו על פי תיאום מראש באזור המרכז.

ייעוץ מלווה

לאחר הייעוץ החד פעמי תוכל/י להיפגש עמי על פי התקדמותך בחומר. הפגישות יעודדו אותך להמשיך להתקדם ולהיות אפקטיבי. הפגישות הן אישיות ומותאמות ספציפית לצרכיך האקדמיים. אורך כל פגישה בין שעה לשעתיים. הפגישות יתקיימו באזור המרכז. הייעוץ המלווה כולל גם הכנה לכנסים, לפרזנטציות ובניית מצגת (רפרט) וסיוע בעריכה במידת הצורך. הייעוץ המלווה יעשה הן בפגישות אישיות והן בדוא"ל ובטלפון.

ייעוץ לקראת כתיבת תיזה לתואר שני

זהו ייעוץ חד פעמי שבעקבותיו תוכל/י להמשיך בליווי שלי (ראה/י תחת "ייעוץ מלווה") לאורך התיזה לרבות קריאת טיוטות והערות שאתן לך עליהם. בייעוץ מקדים זה אסביר לך כיצד לבחור נושא לתיזה, ואף חשוב מכך: כיצד לבחור מדריך, איך לנסח שאלות מחקר ועוד. אתן טיפים והמלצות לכתיבה נכונה. אורך כל פגישה בין שעה לשעתיים והן יתקיימו על פי תיאום מראש באזור המרכז.

ייעוץ לקראת כתיבת הצעת מחקר לתיזה/ לדוקטורט

ייעוץ חד פעמי שבעקבותיו תוכל/י להמשיך בליווי שלי (ראה/י "ייעוץ מלווה" בהמשך) לאורך הצעת המחקר ואחר כך הדוקטורט עצמו (בהתאם לדרישתך). הייעוץ המלווה כולל קריאת טיוטות והערות שאתן לך עליהם. בייעוץ מקדים זה אסביר לך כיצד לבחור נושא לדוקטורט ואף חשוב מכך: כיצד לבחור מדריך, איך לנסח שאלות מחקר ועוד. אתן טיפים והמלצות לכתיבה נכונה. אורך כל פגישה בין שעה לשעתיים והן יתקיימו על פי תיאום מראש באזור המרכז

ייעוץ לאחר כתיבה

זהו ייעוץ המאפשר לך למסור לי את העבודה לפני ההגשה על מנת שאקרא אותה ואייעץ לך כיצד יש לשפר אותה. הייעוץ כולל קריאה חוזרת שלי את עבודתך לאחר שבצעת ויישמת את התיקונים שהצעתי. הייעוץ לאחר כתיבה, כמו כל ייעוץ, הוא אישי ומותאם ספציפית לצרכיך האקדמיים. ייעוץ זה יעשה הן בפגישה אישית והן בדוא"ל ובטלפון.

שירותי עריכה מקצועית

שירותי עריכה מקצועית הכוללים הגהה, עריכה ועריכת תוכן של עבודות סמינריוניות, עבודות פרוסמינריוניות, עבודות תיזה (מ"א), עבודות דוקטור, הצעות מחקר, פוסט דוקטורט ומאמרים אקדמיים לפני הגשה ללקטורה. הדגש בשירות זה הוא על כתיבה אקדמית נכונה ומדויקת וזאת באמצעות שימוש בקודים אקדמיים מקובלים. שירות זה ניתן לבצע ללא מפגש/ים אישי/ים והתשלום יינתן מראש טרם ביצוע העבודה. שירות זה שם דגש על הכללים הייחודיים של הכתיבה האקדמית.