שאלות נפוצות

למה אני צריך/ה בכלל ליווי בכתיבה?

מרבית הסטודנטים מגיעים לקו הסיום ונדרשים להשלים שתי עבודות סמינריוניות. הסמינריון, בשונה מקורסים אחרים מצריך יכולת פענוח ומחקר והוא עבודה עצמאית ומקורית של כל סטודנט וסטודנטית.

הכתיבה האקדמית מצריכה לימוד והכוונה שלמרצה אין את הזמן להשקיע בכל סטודנט בנפרד. גם כך הוא בקושי מסיים את הררי החומר אז אין לו זמן להתעכב על דברים אחרים. נוסף לכך – כיוון שכל עבודה היא ייחודית, הדבר מצריך ליווי של אדם שכבר "עשה את זה" ומיומן היטב בסודות הכתיבה האקדמית, השונה מאוד מסוגי כתיבה אחרים (נאמר, כתיבה עיתונאית). כמו שכל ספורטאי זקוק למאמן אישי, גם כאן  נדרש אימון מקצועי שייתן לך את הכלים וידריך אותך בהכנת העבודה ויקצר לך משמעותית את זמן העבודה.

למה לי לשלם עבור ליווי אם אני יכול לקנות עבודה מוכנה?

קניית עבודה מוכנה היא עבירה אתית. כל מוסד אקדמי יכול לפסול את התואר של אדם שרכש במרמה עבודה אקדמית ולא הכין אותה בעצמו. שנית, שוק העבודות המוכנות הקיים לא מבטיח לכותב איכות בהכרח . כמובן שדינה של עבודה כזו לפסילה, להעלאה אל ועדת המשמעת ובהסתכנות בשלילת התואר. בנוסף לכך גם בזבזת כסף. הליווי שלי מאפשר לך לכתוב את העבודה בעצמך וזאת תוך סיוע מקצועי ומנטאלי.

כמה זה עולה?

בדף "שירותים" מופיעים סוגי השירותים המתאימים לך. בדרך כלל בעבודה סמינריונית לתואר ראשון או שני את/ה צריך/ה  הדרכה אחת של שעה עד שעה וחצי המועברת על ידי באופן אישי ומותאמת לצרכים הספציפיים של החוג ושלך. השירות החד פעמי אמנם יקר אך הוא זול משמעותית מקניית עבודה שהיא עבירה אתית ומשמעתית. אם תזדקק/י  להדרכה נוספת התעריף זול משמעותית למעט שירות הקריאה וההערות שאני נותנת לאחר ביצוע העבודה. שירות כזה יעלה כמו פגישה ראשונה אך הוא מאוד אפקטיבי ויכול לעזור משמעותית בהעלאת הציון הסופי.

כמה זמן הליווי לוקח ומה מטרתו?

זה תלוי בעיקר בך. אני כאן כדי לסייע. יש לי את היכולת ואת כל "הקבלות" המעידות על יכולותיי בתחום. הצלחתך היא פועל יוצא של עבודתך ושל השקעתך בפרויקט. מספר המפגשים אינו מוגבל ותלוי אך ורק בך ובתקציב העומד לרשותך. בכל מקרה – ההדרכה החד פעמית היא בהישג ידו של כל אדם והיא אפקטיבית והוכיחה את עצמה עם מאות סטודנטים שהדרכתי. מקום ומועד הפגישה יקבעו טלפונית. ניתן לבטל עד 24 שעות לפני מועד הפגישה. מטרתי היא לחנוך אותך ולהיות לכוח עזר ומקור לתמיכה ולמוטיבציה וזאת על בסיס מקצועיותי וניסיוני המוכח רב השנים.

אז איך מתחילים?

פשוט. מצלצלים אלי :054-5999337  או שולחים מייל אל: avivit@avivitagamdali.co.il  לאחר הליווי תבינו שהפרויקט שלכם ניתן לבצוע ושיש שיטה שעובדת שניתן ליישם אותה בכל עבודה אקדמית שתכתבו במדעי הרוח והחברה.

מה בדיוק כולל הליווי?

החונכות כוללת הנחיה ספציפית וממוקדת לפי צרכי התלמיד/ה:

  • מתן כלים לכתיבת עבודות סמינריניות / תיזה / הצעות מחקר
  • בחירת הנושא: קריטריונים בהם יש להתחשב בבחירת נושא
  • הנחיה כיצד לאסוף מקורות
  • הנחיה כיצד למיין את הררי החומר
  • הנחיה לכתיבה נכונה של כל פרקי העבודה
  • הנחיה לכתיבת המחקר ודרכי ביצוע אפשריות
  • הנחיה להצגת הרפרט
  • רשימת מטלות שיש לבצע בטרם ותכנון זמן נכון
  • טיפים מועילים ומעולים
  • הנחיה אישית וספציפית

כמו כן ניתנים שירותים נוספים כמו קריאת העבודה לאחר כתיבתה על ידי הסטודנט/ית ומתן משוב ובדיקת העבודה המתוקנת. כל זה מפורט בעמוד "שירותים"

רוצה לקבל את המדריך החינמי שייתן לך כלים לכתיבת הצעת מחקר?

השאיר/י כאן את פרטיי המייל והמדריך בדרך אלייך כבר כעת